slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr).). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 831 tys. zł (12 043 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w wysokim wieżowcu o trzynastu kondygnacjach planowanym do ukończenia w 2023 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 69 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Trzynaste piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją unikatową lokalizacją w pobliżu najciekawszych atrakcji turystycznych, jak np. starożytne miasta, historyczne zamki itp. Okolica bogata w niezbędną w codziennym życiu infrastrukturę. W częściach wspólnych znajdziemy restaurację/kawiarnię, siłownię, salon na dachu, basen, lobby, centrum fitnessu itp. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto przemyślanym rozkładem pomieszczeń o nowoczesnym designie. Znajdziemy tu:
– aneks kuchenny;
– łazienkę;
– salon;
– sypialnię.
Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-513)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl