slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mijas Costa)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Mijas Costa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mijas Costa (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład pięciu pokoi, a także imponująca cena 4 526 100 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 180 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 25 145 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach znanego i cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim ogromnym potencjałem, ponieważ doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie topowej i poszukiwanej na rynku okolicy z bogatą ofertą części wspólnych, gdzie znajdziemy: parking + siłownię + tereny zielone + 2 baseny. Na wyciągnięcie ręki punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, sklepy. Blisko również na plażę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko wysoki komfort i wygodę, ale również poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja. Natomiast bezpieczeństwo gwarantuje monitoring wizyjny oraz antywłamaniowe drzwi.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i pokoi: taras + 3 łazienki + 4 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także imponującymi widokami na Morze Śródziemne.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9396)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl