slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 62 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 10 887 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 675 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną piwnicą, przepięknymi dwoma balkonami i olśniewającym projektem wnętrza ręki znanego architekta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z całkowitym wyposażeniem. Warto w tym miejscu nadmienić, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament przeszedł kapitalny remont, kiedy to m.in. wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka już od pierwszego przekroczenia progu swoim perfekcyjnie nasłonecznionym, jasnym i widnym wnętrzem. Zawdzięcza to m.in. olbrzymim lustrom, lakobelom i LED-owym punktom świetlnym.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 balkony;
– „open space” ze strefą nocną;
– „open space” ze strefą dzienną.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją elitarną lokalizacją w centrum miasta, przy słynnym centrum handlowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13588)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl