slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). 1 pokój / kawalerka / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 783 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok ukończenia budowy – 2024. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 46 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 404 032 zł oraz położenie na piątym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją bliskością morza, plaży oraz klimatem gwarantującym słońce przez 10 miesięcy w roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie bogatego zaplecza handlowo-usługowo-rozrywkowego (restauracje, markety, punkty usługowe, bankomaty, aquapark, mini klub, sale gier dla nastolatków, sale do judo i jogi, korty tenisowe, boiska do koszykówki i siatkówki, sauny, gabinety masażu, łaźnie tureckie, SPA, winiarnie, sale fitness, ogrody, przedszkole, place zabaw dla dzieci, baseny, wypożyczalnie samochodów, apteki, bary).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym podziałem na następujące pomieszczenia: aneks kuchenny + łazienka + balkon + salon + przedpokój). Ekskluzywny apartament do sprzedaży świetnie nadaje się także jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim przyszłym właścicielom życie na imponującym poziomie w otoczeniu wygód, luksusów, prestiżu i w poczuciu bezpieczeństwa. O to ostatnie troszczy się wyspecjalizowana, całodobowa ochrona.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-529)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl