slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Luksusowy apartament na wynajem we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 3 200 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 63,99 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy wschód, 3 pokoje. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na I piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 5 kondygnacjach.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu oczarowuje swoim przestronnym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
– salon;
– aneks kuchenny;
– 2 pokoje;
– przedpokój;
– łazienkę;
– wc;
– 2 balkony.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem ekskluzywnym apartamencie są kompletnie umeblowane oraz wyposażone. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłego najemcy.

Luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się w lubianej i poszukiwanej na rynku okolicy. Osiedle uchodzi za niezwykle bezpieczne, ładnie zagospodarowane, z bogatą infrastrukturą (szkoła, przedszkole, centrum handlowe, sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, 2 parki, aquapark, wyższe uczelnie).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł. Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15782)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl