slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). 1 pokój / kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w ośmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 354 560 zł i powierzchnia 53 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na ósmym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Budynek oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 690 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa w pierwszej kolejności fantastyczną i prestiżową lokalizacją na ternie elitarnego kompleksu deweloperskiego z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych (korty tenisowe, place zabaw, kawiarnie, gabinety kosmetyczne, siłownie, SPA, sale gier, sauny, gabinety zdrowotne, restauracje, boiska do koszykówki, baseny itp.). Nieco dalej mieszczą się restauracje, centra handlowe, wyższe uczelnie, kawiarnie i bazary. Blisko na plażę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa (całodobowa ochrona oraz system kamer) i komfortu. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać z prestiżowych usług concierge’a, serwisu sprzątającego, dozoru, a także transportu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto wytwornym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + balkon + aneks kuchenny + sypialnia + salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-527)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl