slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). 1 pokój / studio / kawalerka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 448 740 zł (7 737 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2023 roku o osiemnastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 58 m2. Osiemnaste piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji swoimi zapierającymi dech w piersiach widokami na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom życie na światowym poziomie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o olbrzymim potencjale inwestycyjnym z myślą o dochodowym wynajmie. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także imponującą lokalizacją w pobliżu licznych, turystycznych atrakcji: grobowców królewskich, greckich państw-miast. Wokół nie brakuje również rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Niezwykle bogato prezentują się też części wspólne osiedla, gdzie mieszczą się: rozległe tereny rekreacyjne, bajeczne ogrody, kluby, place zabaw, SPA, sauny, obiekty sportowe, restauracje, kawiarnie, baseny, aquapark etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom i ich rodzinom zarówno bezpieczeństwo (całodobowa ochrona), jak i komfort. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca stylowym, wytwornym i zadbanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: aneks kuchenny + łazienka + salon + sypialnia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-538)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl