slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 499 000 zł (6 873 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72,6 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przepięknie zadbanym i zagospodarowanym ogrodem, co jest rzadkością przy tego typu ofertach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także dużym balkonem. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym rodzinom z dziećmi (bliskość szkoły i przedszkola). Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu licznych sklepów, dyskontów znanych sieci, kościoła, poczty, przychodni lekarskiej, targowiska ze świeżymi warzywami etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także imponującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– wc;
– kuchnia;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Nowi lokatorzy mogą również korzystać z suszarni oraz wózkowni. Na zmotoryzowanych czeka ogólnodostępny parking. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1421)

Kontakt:
e-mail: w.garncarek@wgn.pl