slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 100 m2 z podziałem na trzy pokoje w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,5 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2016 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na wschód.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla. Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z niecodziennie spotykanym w tego typu ofertach ogrodem. Majętni najemcy posiadający więcej niż jeden samochód docenią na pewno zarówno miejsce postojowe oraz garaż.

Luksusowy apartament na wynajem oczarowuje także swoim nowoczesnym designem i praktycznym rozkładem umeblowanych i wyposażonych pomieszczeń: łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 tys. zł.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-216)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl