slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Apartament na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 49 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 796 zł/m2. Budynek z 2009 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 480 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim nowym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów, komfortu, prestiżu i wygody (ogrzewanie podłogowe). Warto od razu nadmienić, że za projekt wnętrza odpowiada zdolny architekt. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależną komórką lokatorską. Rodziny posiadające samochód mogą dokupić szerokie miejsce parkingowe w hali garażowej (dodatkowo płatne: 30 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom także wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją blisko plaży (25 minut drogi), jeziora oraz lasu. W pobliżu mieszczą się: przychodnie zdrowia, gabinety lekarskie, apteki, poczty, dyskonty, sklepy, siłownie, przedszkola, szkoły etc. Dużym udogodnieniem jest także szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta, obwodnicy południowej S7 oraz centrum. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1499)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl