slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 85 m2, lokalizacją na osiemnastym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 090 zł/m2. Budynek z 2023 roku o osiemnastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 027 670 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji deweloperskiej z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych, jak np. aquapark, kawiarnia, boisko do koszykówki, siłownia, SPA, ogrody, strefy grill, baseny, klub jeździecki, plac zabaw, sauna, korty tenisowe, bary, restauracje. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także dużym potencjałem inwestycyjnym. Z jego okien roztaczają się zapierające dech w piersiach widoki na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień komfortu oraz bezpieczeństwa (wyspecjalizowana ochrona). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim estetycznie wykończonym wnętrzem: aneks kuchenny + 2 sypialnie + balkon + łazienka + salon.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-571)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl