slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Kawalerka/studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 39 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 162 zł/m2. Budynek o dziesięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 357 330 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją na elitarnym osiedlu blisko plaży i w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury: supermarketów, aptek, restauracji, sklepów, szkół, barów, kawiarni, bankomatów etc. Na zmotoryzowanych czeka pobliski parking. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią na pewno ścieżki spacerowe oraz siłownie. Efektownie prezentują się również części wspólne osiedla, gdzie znajdziemy: egzotyczne ogrody, spacerowe aleje, wydzielone strefy na grill, a dla rodzin z małymi dziećmi – place zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom zarówno komfort (klimatyzacja), jak i bezpieczeństwo (całodobowa ochrona). Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami:
– aneks kuchenny;
– balkon;
– salon/sypialnia;
– łazienka;
– przedpokój.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-540)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl