slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, osiemnastokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 32 m2. Standard deweloperski. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 490 290 zł (15 322 zł/m2) oraz położenie na osiemnastym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoimi fantastycznymi widokami z okien na morze. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto elitarną lokalizacją, która z roku na rok zyskuje na wartości, a to za sprawą majętnych biznesmenów, którzy często i chętnie kupują tutejsze nieruchomości (w tym ekskluzywne apartamenty). Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się także pod bezpieczną lokatę kapitału i zakup inwestycyjny (lukratywny wynajem). Okolica zaciekawia wieloma turystycznymi atrakcjami, jak np. przykład: ruiny starożytnego miasta, zamki, królewskie grobowce itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie nobilitującej inwestycji mieszkaniowej z rozwiniętą ofertą części wspólnych: klubami towarzyskimi, aquaparkiem, barami, restauracjami, kawiarniami, obiektami sportowymi (kluby jeździeckie, baseny, boiska do koszykówki i korty do tenisa, boiska sportowe, siłownie), placami zabaw, ogrodami, saunami, SPA etc. Blisko stąd także na plażę. W otoczeniu znajdziemy bankomaty, sklepy, wypożyczalnie samochodów, apteki, bary, salony usługowe, wykwintne restauracje. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + salon/sypialnia + balkon + aneks kuchenny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom wysoki stopień komfortu i bezpieczeństwa (całodobowa ochrona).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-570)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl