slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Kawalerka / studio). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, czternastokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone w najwyższym standardzie i konkurencyjnej rynkowo cenie 8 044 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 73 m2. Standard deweloperski. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 587 240 zł oraz położenie na czternastym piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż o dużym potencjale komercyjnym, ponieważ doskonale nadaje się pod dochodową inwestycję (wynajem w regionie jest 20% wyższy niż w innych). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją urzekającą lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji, gdzie w częściach wspólnych znajdziemy: plac zabaw dla dzieci, recepcję, parkingi, obsługę informacyjną, koncepcję „home-office”, stację ładowania pojazdów itp. Dużym atutem jest także otoczenie rozbudowanej infrastruktury.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w komforcie, wygodzie oraz w poczuciu bezpieczeństwa. Czuwa nad tym ochrona, wideodomofon, a także system kontrolowanego dostępu. Wśród udogodnień podnoszących komfort jego użytkowania znajdziemy: inteligentne systemy mebli, ogrzewanie podłogowe, centralny generator, centralny system satelitarny, ekologiczny system oświetlenia, szybki internet.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa wytwornym i wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
– aneks kuchenny;
– łazienka;
– balkon;
– salon;
– sypialnia;
– przedpokój.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-551)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl