slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Apartament do sprzedaży Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż oferowany jest w standardzie deweloperskim. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 777 051 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzynastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzynastym piętrze i liczy 120 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 475 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim estetycznie wykończonym wnętrzem. Z okien rozpościerają się imponujące widoki na morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale – znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako bezpieczna lokata kapitału (zakup inwestycyjny). Sprzyja temu prestiżowa lokalizacja w jednym z największych miast na Cyprze Północnym. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej z bogatą ofertą części wspólnych:
– centrum SPA;
– sauna;
– kawiarnia;
– market;
– restauracja;
– bar;
– siłownia;
– 2 baseny zewnętrzne;
– łaźnia turecka.
Na rodziny posiadające więcej aut czekają dwa parkingi (wewnętrzny i zewnętrzny). Rodziny z małymi dziećmi zainteresują się z pewnością leżącymi nieopodal placami zabaw + mini ZOO. Lokalizacja zapewnia również szybki dostęp do plaży i morza.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje wytwornym i komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: 2 łazienki + salon + balkon + aneks kuchenny + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom zarówno wysoki komfort, jak i bezpieczeństwo (całodobowa ochrona + system kamer).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-567)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl