slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Apartament na sprzedaż Kołobrzeg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kołobrzegu (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65,13 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 201 zł/m2. Budynek o ośmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 469 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może swoim wygodnym, eleganckim i zaprojektowanym w nowoczesnym designie wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także rewelacyjną lokalizacją w słynnej miejscowości. Blisko stąd na plażę (kwadrans spacerem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca również ponadprzeciętnym potencjałem z myślą o lokacie kapitału i zakupie inwestycyjnym. Do długiej listy atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać praktyczny układ pomieszczeń obejmujący:
– salon;
– 2 sypialnie;
– 2 przedpokoje;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc.
Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje ponadto przestronnym wnętrzem, które sprawia wrażenie większego niż pokazuje metraż, a to za sprawą wysokich sufitów.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym osobom, które chcą wieść życie na ponadprzeciętnym, wysokim poziomie w otoczeniu luksusów, wygód, prestiżu i komfortu. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13372)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl