slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Cypr (Girne)

Apartament do sprzedaży Cypr (Girne)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Girne (Cypr). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w czterokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 743 219 zł i powierzchnia 40 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 18 580 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim olbrzymim potencjałem komercyjnym, gdyż stanowi doskonałą propozycję pod lokatę kapitału z myślą o późniejszym wynajmie albo/i odsprzedaży po pewnym czasie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w poszukiwanej na rynku okolicy. Swoje zainteresowanie tutejszymi nieruchomościami okazują głównie zamożni biznesmeni z zagranicy, co znajduj swoje bezpośrednie przełożenie na rosnące ceny. W poczet zalet na pewno zaliczyć należy również bliskość plaży i morza. Części wspólne z kolei oferują basen, ogród krajobrazowy, klub golfowy etc. Na zmotoryzowanych czekają parkingi.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia właścicielom oraz ich rodzinom wysoki stopień bezpieczeństwa, co gwarantuje system kamer CCTV, oraz komfortu (klimatyzacja). Do długiej listy zalet koniecznie należy zaliczyć nowoczesne, jasne i słoneczne wnętrze, gdzie znajdziemy: salon + łazienkę + przedpokój + kuchnię + sypialnię. Na koniec warto podsumować, że luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu najnowszych technologii i rozwiązań.

WGN dba o wszystkie formalności związane z zakupem tego ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-618)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl