slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament na wynajem Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 77 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na V piętrze w kamienicy z 2022 roku. Niezwykle korzystna cena 2 800 zł/m-c, 3 pokoje oraz lokalizacja w 6-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku południe – wschód – zachód. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim, umeblowanym, wyposażonym, przestronnym i oryginalnie zaprojektowanym wnętrzem oraz przepięknym ogrodem na dachu. Ekskluzywny apartament na wynajem kompletnie nowy, dotychczas nie był przez nikogo zamieszkały. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– 2 korytarze;
– salon;
– kuchnia;
– jadalnia;
– balkon;
– 2 łazienki z wc;
– 2 sypialnie.
Mocnym atutem oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu jest praktyczna, przynależna przestrzeń na dachu (40 m2) zaaranżowana jako ogród. To doskonałe miejsce na miejsce spotkań i do relaksu.

Luksusowy apartament do wynajęcia zapewnia nowym najemcom duże poczucie nie tylko bezpieczeństwa, ale i komfortu (2 klimatyzatory). Rodziny posiadające samochód zainteresuje na pewno przynależne miejsce garażowe w podziemiu budynku. Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalne pomieszczenie gospodarcze. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura za obsługę. Ekskluzywny apartament do wynajęcia na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Skontaktuj się z nami drogą mejlową. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oglądanie tylko po wcześniejszym umówieniu. Zapraszamy. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne na www.wgnpiotrkow.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5698)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl