slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Apartament do sprzedaży Dominikana (Punta Cana)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Punta Cana (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 826 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 191 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 685 697 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji wspaniałym widokiem na pole golfowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może również fantastyczną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego (kluby nocne, restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe). Rodziny z małymi dziećmi ucieszy na pewno pobliski park rozrywki. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią doskonałe miejsce do nurkowania i surfingu oraz korty do tenisa ziemnego. Nieopodal plaże z białym piaskiem i koralowe rafy.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim gustownie zaaranżowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
– taras;
– 3 sypialnie;
– 2 łazienki;
– salon/jadalnia;
– kuchnia.
Wnętrze utrzymane we włoskiej stylistyce. Na właścicieli aut czeka parking.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca także prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu. W częściach wspólnych osiedla znajdziemy:
– pole golfowe;
– restaurację;
– bar;
– kluby;
– baseny;
– minimarket;
– jacuzzi;
– SPA;
– kort tenisowy.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom wygodę, prestiż i bezpieczeństwo, czego gwarantem jest profesjonalna ochrona. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. W razie wszelkich pytań związanych z tym ekskluzywnym apartamentem do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-593)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl