slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 1,29 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 51,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 25 049 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim domownikom nie tylko bezpieczeństwo (antywłamaniowe, elektryczne rolety), ale również komfort i wygodę (ogrzewanie podłogowe + możliwość korzystania z sauny na dachu, sali fitness, tarasu z jacuzzi). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z widocznym na zdjęciach osprzętem, umeblowaniem oraz specjalnie sprowadzanymi zza zachodniej granicy materiałami wykończeniowymi (płytki, kafelki, farby).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia estetycznie wykończonym wnętrzem z następującym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– balkon;
– strefa jadalniana;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nobilitującą lokalizacją na terenie strzeżonego i monitorowanego osiedla. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno prywatne miejsce parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z bezpośrednim widokiem na morze i wyjściem na plażę. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN oferuje Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3393)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl