slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Dubaj

Apartament do sprzedaży Dubaj

Luksusowy apartament na sprzedaż w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, a także imponująca cena 1 556 600 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwudziestu sześciu kondygnacjach planowanym do oddania w 2024 roku. To doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 51 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 30 522 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia domownikom zarówno bezpieczeństwo (całodobowa profesjonalna ochrona), jak i komfort (system inteligentnego zarządzania, klimatyzacja). Dla rodzin posiadających samochód przygotowano parking.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca elitarną lokalizacją w reprezentacyjnym budynku tuż obok najsłynniejszego budynku świata, czyli Burdż Chalifa. Imponująca oferta części wspólnych osiedla obejmuje: place zabaw + sauny + ogrody + kluby fitness + rowerowy parkour + obszary komercyjne + kluby zdrowia + tereny sportowe + baseny. Osiedle zostało zaaranżowane z myślą o maksymalnym komforcie dzięki doskonałemu wystrojowi wnętrza i udogodnieniom.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert ogromnym potencjałem inwestycyjnym. To bezpieczna lokata kapitału i okazja do dochodu ze względu na możliwość wynajmu turystom z całego świata. Ekskluzywny apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany w nowoczesnym stylu.

Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem Państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl. Zapewniamy: dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, ale też jego stylu życia oraz potrzeb; bezpieczeństwo i pełne wsparcie przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości; pomoc w doborze najbardziej optymalnej formy finansowania transakcji; gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości; prowadzenie klienta przez wszystkie etapy transakcji + wyjaśnianie wątpliwości; dopasowanie oferty sprzedającego do specyfiki rynku; zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji. WGN jest liderem działającym z sukcesem od ponad 32 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami. Lubelskie biuro WGN prowadzi także sprzedaż nieruchomości poza granicami Polski.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-839)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl