slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dubaj

Apartament na sprzedaż Dubaj

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 44-kondygnacyjny wieżowiec oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 80 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 34 884 zł/m2, co daje 2 790 700 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany zostanie do użytku w 2027 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje nie tylko prestiż i wygodę na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa. O to pierwsze troszczy się klimatyzacja oraz system inteligentnego zarządzania, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest profesjonalna, całodobowa ochrona.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale – perfekcyjny zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (lukratywny wynajem turystom z całego świata). Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać fantastyczną lokalizację w ekskluzywnym apartamentowcu. Części wspólne osiedla obejmują SPA, sauna, plac zabaw, fitness, ogród, obszary komercyjne, parkour rowerowy, tereny sportowe, kluby zdrowia, baseny. Osiedle zostało zaaranżowane z myślą o maksymalnym komforcie dzięki doskonałemu wystrojowi wnętrza i udogodnieniom. Na wyciągnięcie ręki rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowo-rozrywkowa. W kilka minut można dotrzeć do najsłynniejszego na świecie i najwyższego zarazem wieżowca świata, czyli Burdż Chalifa. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem. Z okien podziwiać można imponujący widok na zatokę.

Zapewniamy:
– pomoc w doborze optymalnej formy finansowania transakcji;
– gwarancję jakości, bezpieczeństwa i stałe wsparcie na każdym etapie zakupu;
– prowadzenie klienta przez wszystkie etapy transakcji + wyjaśnianie wątpliwości;
– dopasowanie nieruchomości do możliwości finansowych kupującego, ale też jego stylu życia oraz potrzeb;
– bezpieczeństwo i pełne wsparcie, przy trudnej decyzji, jaką jest zakup lub sprzedaż nieruchomości;
– dopasowanie oferty sprzedającego do specyfiki rynku;
– zapewnienie gwarancji bezpiecznej prawnie transakcji.

WGN jest liderem działającym z sukcesem od ponad 32 lat. To największy polski koncern biur obrotu nieruchomościami. Lubelskie biuro WGN prowadzi także sprzedaż nieruchomości poza granicami Polski. Uprzejmie informujemy, że WGN-Nieruchomości sp. z o.o. jest administratorem Państwa danych osobowych. Ze szczegółowymi zasadami ochrony danych osobowych możecie się Państwo zapoznać na www.komercja24.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-840)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl