slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 000 zł (5 905 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1980 roku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 59,1 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją fantastyczną lokalizacją na terenie bezpiecznego i kameralnego osiedla w otoczeniu zieleni i rzeki. Znajdziemy tu place zabaw, boiska sportowe, żłobki, przedszkola, szkoły, markety, dyskonty, sklepy, punkty usługowe, siłownie itp. Na zmotoryzowanych czeka tu duży, zarezerwowany tylko dla mieszkańców parking, a na amatorów aktywnego wypoczynku –rowerowe ścieżki oraz park.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada miłe, spokojne sąsiedztwo oraz nowy domofon. Komfort natomiast zapewnia ogrzewanie podłogowe. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– 2 sypialnie
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z dostępem do pomieszczeń piwnicznych. Luksusowy apartament na sprzedaż jest świeżo po wykończeniu, kiedy to zostały wymienione takie elementy, jak:
– podłogi
– instalacje (prąd, woda, gaz, piony)
– gładzie
– płytki
– drzwi wewnętrze i zewnętrzne
– armatura
– okna
– parapety
– podwieszone sufity.
Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje wyposażenie kuchni i łazienki.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.  Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3210)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl