slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 50 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,5 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament do wynajmu wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Luksusowy apartament do wynajęcia na dłuższy czas, tj. co najmniej rok. Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje swoją prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla, obok parku. Rodziny posiadające samochód mają możliwość wynajmu miejsca w podziemnym garażu. Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może również stylowym wnętrzem i oryginalną aranżacją oświetlenia. Meble i zabudowy zostały wykonane na specjalne, indywidualne zamówienie.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia nowym najemcom poczucie nieskrępowanego komfortu i najwyższy stopień bezpieczeństwa. Mamy tu zarówno ogrzewanie podłogowe, jak i 24h monitoring + wideodomofon. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: sypiania + korytarz + łazienka + aneks kuchenny + garderoba + pokój dzienny. Na koniec warto zaznaczyć, że ekskluzywny apartament na wynajem imponuje

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-472)

Kontakt:
e-mail: piotr.kallas@wgn.pl