slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Iskele (Cypr). Kawalerka/studio. 1 pokój. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dziesięciokondygnacyjnym wieżowcu z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 395 833 zł i powierzchnia 60 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na dziesiątym piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku zachodnim. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż oferowany w standardzie deweloperski. Budynek oddany zostanie do użytku w 2025 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 597 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie z wieloma wygodami, jak na przykład klimatyzacja czy telewizja satelitarna. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoim komfortem, elegancją oraz prestiżem: balkon + sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją niedaleko licznych atrakcji turystycznych, jak port, klasztor czy ruiny antycznego miasta. W zasięgu spaceru jest plaża. Nie brakuje tu również niezbędnej infrastruktury. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czekają wewnętrzne i zewnętrzne parkingi. Dużym walorem estetycznym jest położenie oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu na terenie nobilitującej inwestycji deweloperskiej otoczonej malowniczym, 400-metrowym kanałem wodnym przystosowanym do zwiedzania gondolą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na osiedlu z hotelem, centrum handlowym, recepcją, basenami, centrum SPA, aquaparkiem, łaźnią turecką, sauną, restauracjami różnych kuchni, gabinetami masażu, barami, grillem i amfiteatrem. Wielbiciele aktywnego wypoczynku docenią boisko do koszykówki oraz klub fitness. Warto zaznaczyć, że okolica cieszy się olbrzymim zainteresowaniem najzamożniejszych, zagranicznych inwestorów, co przekłada się na stały wzrost ceny tutejszych ekskluzywnych apartamentów.

Ekskluzywny apartament klasy „deLuxe”. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto dużym potencjałem inwestycyjnym (projekt o koncepcji hotelowej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-562)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl