slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 269 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach z 1970 roku i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 37 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 270 zł/m2. Rynek wtórny. Przyjmujemy w rozliczeniu inną nieruchomość należącą do kupującego. Cena oferowany do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu do ostatecznego ustalenia.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjny dla inwestora, gdyż doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka zabezpieczony szlabanem parking przy budynku. Osiedle przyjazne dzieciom, czego wyrazem jest pobliski plac zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nie tylko najwyższy komfort i wygodę, ale też poczucie bezpieczeństwa (domofon). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ponadto fantastyczną lokalizacją w centrum miasta. Dużym atutem są dwa lubiane przez okolicznych mieszkańców parki, z których jeden zaprojektowano specjalnie do spacerów ze zwierzętami. Jak nietrudno się domyśleć, w okolicy znajdziemy liczne sklepy, stację benzynową, teatr, kino, dyskonty, apteki, sklepy, przedszkola.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoim eleganckim i wysublimowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka z wc + pokój dla dziecka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne.

Zapraszamy do kontaktu w celu prezentacji tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Nasi doradcy pomogą w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup ekskluzywnego apartamentu, pomogą we wszystkich formalnościach, a także w trudnych i zawiłych sytuacjach. Więcej ciekawych ofert znaleźć można na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-401)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl