slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Playa Flamenca)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Playa Flamenca)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Orihuela Costa, Playa Flamenca (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 17 484 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 75 m2. Najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 311 300 zł oraz położenie na II piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewni nowym domownikom życie na imponującym poziomie w klimatyzowanych i bezpiecznych wnętrzach. Gwarantem bezpieczeństwa są tu solidne, antywłamaniowe drzwi. Dużym udogodnieniem jest także obecność komórki lokatorskiej. Na zmotoryzowanych czeka przynależne miejsce parkingowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca gustownie zaaranżowanym i umeblowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem: przedpokój + kuchnia + pokój dzienny + 2 łazienki + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa imponującym widokiem na morze. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż należy dodać fantastyczną lokalizację. Na plażę można dojść w mniej niż 10 minut. To teren nobilitującej inwestycji deweloperskiej z przepięknymi terenami zielonymi, placami zabaw, jacuzzi, sauną siłownią i basenem. Na wyciągnięcie ręki mamy wszystkie niezbędne do codziennego życia udogodnienia, jak: szkoły, szpitale, restauracje, lokale rekreacyjno-gastronomiczne, supermarkety dużych sieci etc. Swój raj na ziemi znajdą tu zamożni amatorzy sportów wodnych.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Więcej ciekawych ofert znaleźć można na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9456)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl