slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuel)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuel)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Orihuel (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, a także imponująca cena 735 150 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 130,05 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 653 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.  Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim atrakcyjnie zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem, gdzie znajdziemy: taras + 2 łazienki + kuchnię + pokój dzienny + 3 sypialnie. Nowi mieszkańcy będą mogli dodatkowo korzystać z pomieszczenia gospodarczego (dodatkowo płatne 3,5 tys. EUR) oraz miejsca parkingowego w podziemiu (również dodatkowo płatne 8 tys. EUR).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się przepięknym basenem na dachu (części wspólne). Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie trzeba dodać topową, rewelacyjną i poszukiwaną na rynku lokalizację. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy tu bary, wykwintne restauracje, kafejki, sklepy. To prestiżowy i nobilitujący teren.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-137)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl