slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 329 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym wieżowcu o jedenastu kondygnacjach z 1960 roku i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 47,35 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 948 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega wciąż negocjacjom. Dopuszczamy możliwość zamiany i oddania w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do majętnych rodzin, osób starszych lub jako lokata kapitału (wynajem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje ogromne poczucie bezpieczeństwa, o co troszczy się zainstalowany domofon. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z piwnicą. Rodziny posiadające samochód docenią szybki wyjazd na obwodnicę i trasę S7 w kierunku Warszawa – Gdańsk. W pobliżu znajdziemy także szkoły, apteki, sklepy, markety znanych marek, duże centrum handlowe itp. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w doskonałej lokalizacji.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa futurystycznym, modnym stylem wykończenia pomieszczeń. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż zostały pieczołowicie odremontowane: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania mieszkania. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-411)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl