slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań

Apartament do sprzedaży Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 13-kondygnacyjnym wieżowcu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 730 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1982. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 63 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 550 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł w 2020 roku generalny remont i zaaranżowany jest z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Osoby zmotoryzowane mają do dyspozycji wiele darmowych miejsc postojowych tuż przy budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją rewelacyjną lokalizacją z dogodnym dostępem do gastronomii, handlu, szkół, przedszkoli oraz służb zdrowia. W okolicy znajdziemy także znaną i lubianą przez mieszkańców galerię handlową. Nieopodal nie brakuje sklepów, pizzerii, cukierni, dyskontów, restauracji, kawiarni, salonów kosmetycznych i fryzjerskich oraz innych punktów handlowo-usługowych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon;
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– wc;
– kuchnia;
– korytarz.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na sprzedaż są kompletnie umeblowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim lokatorom wysoki komfort dzięki rozprowadzonej instalacji klimatyzacji. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Zainteresowanych zakupem tego ekskluzywnego apartamentu zapraszamy do kontaktu. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-533)

Kontakt:
e-mail: k.zietkiewicz@wgn.pl