slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Łódź

Apartament do wynajęcia Łódź

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Łodzi (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 35 m2 z podziałem na dwa pokoje w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 1 950 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem zachwyca w pierwszej kolejności swoją fenomenalną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury handlowo-usługowo-oświatowej. Znajdziemy tu: sklepy, bankomaty, przychodnię zdrowia, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki, dyskonty, galerię handlową itp. Na wielbicieli sportu i aktywnego wypoczynku czekają siłownie, basen, ścieżki rowerowe, a także parki z alejami spacerowymi. Właściciele aut mają możliwość parkowania przy budynku (dodatkowo płatne 145 zł/m-c).

Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia wszystkim swoim mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo, za co bezpośrednio odpowiada monitoring + kontrolowany dostęp (domofon). Dużym atutem jest także Internet + telewizja kablowa. Ekskluzywny apartament do wynajmu po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: kuchnię + sypialnię + pokój dzienny + łazienkę z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca ponadto kameralnym, wytwornym i gustownie zaaranżowanym wnętrzem. WGN wspiera we wszystkich formalnościach. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Łodzi.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (062-1)

Kontakt:
e-mail: k.rybicka-pach@wgn.pl