slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 369 000 zł (9 000 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2022 roku o 9 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 41 m2, na której zaaranżowano 2 pokoje. IV piętro. Korzystna ekspozycja okien na północ – południe i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w standardzie premium. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją fantastyczną lokalizacją w nowym budownictwie, na terenie inwestycji deweloperskiej, w dynamicznie rozwijającej się część miasta. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum. Wokół cisza i spokój, a jednocześnie blisko do niezbędnej w codziennym życiu infrastruktury (przedszkole, wyższa uczelnia, sklep, dyskont, szkoła, plac zabaw). Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany również zamożnym inwestorom. Na zmotoryzowanych czeka duży, zabezpieczony szlabanem parking. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest monitoring + domofony.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– salon;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przygotowany w indywidualnym stylu dla wymagającego klienta, który chce zamieszkać w na europejskim poziomie. Duże wrażenie robi na pewno efektowne oświetlenie LED-owe. Już teraz umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Do ceny należy doliczyć tylko koszty notarialne. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-386)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl