slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Warszawa

Apartament do sprzedaży Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w wysokim, ośmiokondygnacyjnym wieżowcu.Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 20 402 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2014. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 66,12 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południe, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,349 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim olbrzymim potencjałem inwestycyjnym, gdyż znakomicie nadaje się pod dochodowy wynajem bądź/i odsprzedaż po pewnym czasie z dużym zyskiem. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych klientów (par albo rodzin). Luksusowy apartament na sprzedaż zaaranżowany w gustownym stylu przez architekta. W jego wnętrzu znajdziemy: 2 balkony + 2 łazienki + przedpokój + kuchnię + 3 sypialnie + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także swoją fantastyczną lokalizacją z dogodnym dojazdem do trasy S8. W okolicy znajdziemy wiele punktów usługowych, przychodni zdrowia, lodziarni, restauracji, aptek, piekarni, multikino, dom kultury, urzędów, sklepów itp. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią korty tenisowe oraz basen. A rodzice z małymi dziećmi przedszkola, szkoły i place zabaw. Okolica uchodzi za niezwykle spokojną i zieloną. Nieopodal słynny las. Warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy miejsce postojowe w hali garażowej (gratis). Gorąco polecamy i zapraszamy do kontaktu mejlowego, aby poznać więcej szczegółów. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Naszym zaletą jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-102)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl