slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Colinas del Limonar)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Colinas del Limonar)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Colinas del Limonar (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na II piętrze. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 4-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 170 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 091 zł/m2, co daje 1 715 500 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z 3 pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2022 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do cenionego przez naszych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończone zgodnie z najnowszymi trendami:
– taras;
– 2 łazienki;
– salon;
– kuchnia;
– 2 sypialnie.
Właścicieli aut z pewnością ucieszy parking. Ogromnym plusem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu są także imponujące widoki, jakie roztaczają się z jego tarasu.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się blisko bogatego zaplecza usługowo-handlowo-oświatowego. Znajdziemy tu: centra handlowe, restauracje, placówki służby zdrowia, szkoły, hotele, obiektów rekreacyjne, kawiarnie, sklepy etc. W częściach wspólnych osiedla mamy z kolei: ogrody, place zabaw oraz baseny. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do autostrady A7. Na koniec warto podkreślić, że lokalizacja przylega do jednej z najbardziej elitarnych dzielnic miasta, co w znaczącym stopniu podnosi jej prestiż.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9370)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl