slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Luksusowy apartament na sprzedaż w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 364 000 zł (8 217 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1970 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 44, 3 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może eleganckim, odremontowanym i zadbanym wnętrzem o praktycznym układzie pokoi i pomieszczeń: kuchnia + pokój dzienny + sypialnia + przedpokój + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Właścicieli aut z pewnością zainteresuje zabezpieczony szlabanem parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elitarną lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki sklepy, punkty usługowe, banki, przedszkola, drogerie, kwiaciarnie, szkoły, pasaż handlowy, teatr, gabinety lekarskie, kina itp. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.plac Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Nasi doradcy pomogą w udzieleniu pełnej informacji kredytowej na zakup luksusowego apartamentu, pomogą we wszystkich formalnościach. Skorzystaj z możliwości rezerwacji ekskluzywnego apartamentu już podczas remontu. Już dziś umów się na prezentacje tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-555)

Kontakt;
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl