slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament do sprzedaży Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2015, a także imponująca cena 429 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 53 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 094 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji ciekawą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Znajdziemy tu: punkty usługowe, apteki, galerie handlowe, sklepy, szkoły, przedszkola, dyskonty popularnych sieci, obiekty sportowe. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie ze wszystkimi sprzętami i meblami widocznymi na zdjęciach. Wnętrze oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu jest zaprojektowane konsekwentnie, tworząc spójną i przytulną atmosferę.

Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca kameralnym, wyposażonym i estetycznie urządzonym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: sypialnia + pokój dzienny + aneks kuchenny + taras + łazienka + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależy ładny ogród. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Gorąco polecamy zakup tego luksusowego apartamentu, w którym od razu poczujesz się jak u siebie. Wesprzemy cię w uzyskaniu korzystnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując ten ekskluzywny apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-600)

Kontakt:
e-mail: d.bulaszenko@wgn.pl