slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Katowice

Apartament do sprzedaży Katowice

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Katowicach (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, trzykondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z czterech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 11 637 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2020. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 65,74 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 765 tys. zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje gustownie wyposażonym i umeblowanym wnętrzem, które tworzy idealną przestrzeń do życia i spędzania czasu z najbliższymi: aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie + przedpokój + łazienka + wc. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Olbrzymią zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przynależna komórka lokatorska. Na właścicieli aut czeka prywatne miejsce postojowe.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa prestiżową lokalizacją na terenie zamkniętego osiedla. W najbliższym otoczeniu: sklepy, przedszkole, park/las, szkoły, punkty usługowe, restauracje, place zabaw, siłownie. Okolica uchodzi za spokojną i cichą. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z estetycznym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Skontaktuj się z nami drogą mejlową w celu umówienia się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2975)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl