slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Ełk

Apartament do sprzedaży Ełk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Ełku (warmińsko-mazurskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 699 tys. zł (10 641 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2013 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 65,69 m2, na której zaaranżowano trzech pokoi. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. Na rodziny posiadające więcej niż jeden samochód czeka podziemna hala garażowa z możliwością dokupienia podwójnego garażu (dodatkowo płatne). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca rewelacyjną lokalizacją blisko centrum, w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, kościołów, przedszkoli, urzędów, aptek, sklepów, punktów usługowych etc. Okolica uchodzi za zieloną z dużą ilością parków, jezior, spacerowych promenad. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu podziwiać można fantastyczny krajobraz.

Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje gustownie zaprojektowanym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: kuchnia + salon + łazienka + 2 sypialnie + taras + przedpokój. Duże wrażenie estetyczne robią we wnętrzu olbrzymie przeszklenia. Luksusowy apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym klientom, którzy oczekują europejskiego poziomu życia w najwyższym standardzie (klimatyzacja), a przy okazji cenią ciepło domowego ogniska. Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa słonecznym i kameralnym wnętrzem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (032-4014)

Kontakt:
e-mail: a.czyzewska@wgn.pl