slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Słupsk

Apartament na sprzedaż Słupsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 419 000 zł i powierzchnia 68 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 162 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu gustownie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą. Zmotoryzowani docenią na pewno ogrodzony, prywatny parking dla mieszkańców.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany w pierwszej kolejności do majętnych osób oczekujących życia na najwyższym poziomie, a ponadto uwielbiających spacery po parku i zgiełk miejskiego życia. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje na pewno prestiżową lokalizacją w centrum, nieopodal parków, filharmonii, zamku, Ratusza, bulwarów, przychodni zdrowia, sklepów, marketów, dyskontów, banków, restauracji, siłowni, aptek. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem zapewniającym życie w komforcie i wygodzie:
– pokój dzienny;
– aneks kuchenny;
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Rodziny posiadające samochód na pewno docenią prywatny parking dla mieszkańców. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26929)

Kontakt:
e-mail: n.socha@wgn.pl