slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoim eleganckim wnętrzem wykończonym z najlepszej jakości materiałów. To propozycja dla najbardziej wymagających klientów z najzasobniejszym portfelem, których nie przerazi cena 3,8 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze jednokondygnacyjnego budynku z rynku pierwotnego. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu niezwykle funkcjonalne i obejmuje dwa pokoje o łącznej powierzchni 72 m2. Ekskluzywny apartament do wynajmu oddany do użytku w 2023 roku. Cena oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu podlega negocjacji.

Ekskluzywny apartament na wynajem dostępny zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Luksusowy apartament do wynajęcia na zasadzie najmu okazjonalnego przez osoby niepalące na minimum rok. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje domownikom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, ale również wygody i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Luksusowy apartament do wynajęcia z dostępną opcją sprzątania (dodatkowo płatne: ok. 400 zł/m-c). Majętne osoby dysponujący kilkoma samochodami zainteresują dwa miejsca postojowe + dodatkowe, ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca estetycznie urządzonym wnętrzem o następującym rozkładzie: jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia + przedpokój + balkon + łazienka. Wnętrze oferowanego do wynajęcia luksusowego apartamentu jest estetycznie umeblowane oraz wyposażone. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją na pierwszym piętrze ekskluzywnej rezydencji nieopodal centrum. Blisko stąd do przedszkoli, sklepów, punktów usługowych, ścieżek rowerowych, obiektów kultu religijnego, szkół, parków etc. W okolicy dominuje elitarna zabudowa jednorodzinna.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania oraz umów się na prezentację. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 5 tys. zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4258)

Kontakt:
e-mail: j.zak@wgn.pl