slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 699 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 51 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 706 zł/m2. Rynek wtórny. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu wciąż do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przynależnym, przepięknym ogrodem z rabatą kwiatów oraz pergolą z pnączami, co nie często zdarza się w przypadku tego typu ofert. Do długiej listy zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto dopisać przynależne miejsce w hali garażowej (dodatkowo płatne: 50 000 zł) i obecność komórki lokatorskiej. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca swoją wysublimowaną stylistyką, komfortem oraz przemyślanym rozkładem: sypialnia + łazienka + korytarz + kuchnia + pokój dzienny. Warto podkreślić, że dotychczasowi właściciele zdecydowali się na aranżację wnętrza w stylu „loft”, do której dobrali doskonale pasujące wyposażenie i kolory. Powierzchnia luksusowego apartamentu na sprzedaż optycznie wydaje się większa niż wynika to z metrażu za sprawą podwyższonych sufitów do 2,7 m.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się doskonałą lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1132)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl