slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 1,421 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 70 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 20 300 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcją przyjęcia w rozliczeniu innej, zbliżonej wartością nieruchomości (luksusowa rezydencja) w dzielnicach Wrzeszcz, Oliwa, Morena. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom nie tylko europejski poziom komfortu i wygody, ale również bezpieczeństwo (antywłamaniowe drzwi wejściowe słynnego producenta). Majętni klienci dysponujący kilkoma pojazdami ucieszą dwa miejsca w hali garażowej (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym designie. Warto zaznaczyć, że w kuchni znajdziemy wysokiej jakości sprzęt AGD, a w salonie jedna ze ścian jest prawie cała przeszklona. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może komfortowym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– korytarz;
– łazienka;
– 2 sypialnie;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny;
– balkon.
Z okien roztacza się imponujący widok na las.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją, która łączy bliskość centrum i przyrody. Tuż obok rozciąga się bowiem przepiękny las. Na osobną uwagę zasługuje również samo osiedle, na którego terenie znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament. Lokalizacja uchodzi nie tylko za jedną z najbardziej prestiżowych w mieście, ale także za najpiękniejszą część dawnego Wrzeszcza. Amatorzy dwóch kołek docenią na pewno rowerownię w częściach wspólnych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży spodoba się entuzjastom nowoczesnych technologii, których ucieszy szybki Internet po światłowodzie. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1345)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl