slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdynia

Apartament na sprzedaż Gdynia

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 56,3 m2, lokalizacją na szóstym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 28 242 zł/m2. Budynek o siedmiu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,59 mln zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim komfortowym, eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka + garderoba + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + taras. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością przynależne miejsce postojowe w garażowej hali (w cenie). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może także zapierającym dech w piersiach widokiem na okien na Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do majętnych singli, a także zamożnych rodzin. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży projektu słynnego architekta. Dominuje tu minimalizm i nowoczesność. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także swoją fantastyczną lokalizacją. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy: ścieżki rowerowe, kino, tereny zielone, sauny, siłownie, plażę, supermarket, znane i lubiane przez mieszkańców centrum handlowe itp. Niezwykle imponująco prezentują się również części wspólne osiedla, gdzie mamy: salę z bilardem, siłownię, saunę parową i saunę suchą. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie całodobowo dozorowanego, monitorowanego, zamkniętego i nowoczesnego osiedla na styku lasu i Śródmieścia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-230)

Kontakt:
e-mail: piotr.kieczen@wgn.pl