slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1 001 835 zł (25 688 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2023 roku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 39 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją doskonałą lokalizacją w jednym z najbardziej atrakcyjnych punktów na mapie miasta. Wokół krajobrazowe parki i rezerwaty przyrody. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim wysublimowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
– aneks kuchenny;
– przedpokój;
– balkon;
– łazienka;
– salon;
– sypialnia.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są nowocześnie zaprojektowane. Rodziny posiadające samochód docenią miejsce w hali garażowej (zakup nieobligatoryjny), a posiadacze łodzi – przynależne miejsce w marinie. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1204)

Kontakt:
e-mail: s.archacki@wgn.pl