slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Warszawa

Apartament do sprzedaży Warszawa

Luksusowy apartament na sprzedaż w Warszawie (mazowieckie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład ośmiu pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1942, a także adekwatna do zastanego luksusu cena 2,7 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o dwóch kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 204 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 13 235 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany zamożnym osobom, w szczególności majętnym rodzinom z dziećmi, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom również najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon + monitoring). Klienci z najgrubszym portfelem, dysponujący kilkoma samochodami, docenią zarówno wiatę garażową, jak i przynależne miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje wszystkich swoim pieczołowicie wypielęgnowanym ogrodem. Dużym udogodnieniem jest obecność pomieszczenia piwnicznego, a także funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Warto w tym miejscu dodać, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament składa się z 2 lokali:
LOKAL 1:
– taras;
– salon;
– pokój dzienny;
– korytarz;
– pokój kąpielowy;
– 2 łazienki;
– 3 sypialnie;
– wc;
– hol;
LOKAL NR 2 / POZIOM 1:
– wc dla gości;
– komunikacja;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– open space;
LOKAL NR 2 / POZIOM 2:
– 2 sypialnie;
– łazienka;
– hol.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może fantastyczną lokalizacją blisko nadwiślańskiej plaży i przepięknych terenów rekreacyjnych. Znajdziemy tu ścieżki rowerowe oraz parki. Na smakoszy czekają kawiarnie, restauracje, piekarnie i cukiernie. Wszystkim natomiast przydadzą się pobliskie sklepy. Rodziny z małymi dziećmi docenią z kolei przedszkola oraz szkoły. Okolica uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji w całej Polsce (Saska Kępa, zamknięty teren)

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Przed prezentacją luksusowego apartamentu na sprzedaż konieczne jest uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego, co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego w przypadku niepodejmowania decyzji o zakupie zaprezentowanej nieruchomości umowy pośrednictwa na nabycie nieruchomości. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol i Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-121)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl