slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Apartament na sprzedaż Cypr (Iskele)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Iskele (Cypr). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 42 m2, lokalizacją na dziesiątym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 199 zł/m2. Budynek o dziesięciu kondygnacjach z rynku wtórnego ukończony zostanie w 2025 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 302 368 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa dużym potencjałem oraz prestiżową lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu hotelowego. Niecodzienną ciekawostką jest 400-metrowy kanał wodny do zwiedzania gondolą. Na wielbicieli aktywnego wypoczynku czekają z kolei studio fitness i boisko do koszykówki. W częściach wspólnych osiedla mieszczą się także: łaźnia turecka, aquapark, bar na tarasie, 5 restauracji, amfiteatr, sauna, kryte i odkryte baseny, centrum SPA oraz gabinety masażu. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowe, a także wyższa uczelnia, szpital i liczne atrakcje turystyczne: klasztor, antyczne miasto, port, przystań.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest nieopodal plaży oraz morza, gdzie spacerem dojdziemy w nieco ponad kwadrans. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno wewnętrzne i zewnętrzne parkingi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyposażony w instalację satelitarnej telewizji. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + salon + balkon + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom życie na światowym poziomie w otoczeniu luksusu, komfortu (klimatyzacja), wygody i prestiżu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-534)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl