slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 479 000 zł (15 967 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1970 roku o pięciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 30 m2, na której zaaranżowano dwa pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności nowocześnie wystylizowanym wnętrzem z następującym układem: przedpokój + aneks kuchenny + łazienka + sypialnia + pokój dzienny. Na rodziny posiadające samochód czekają ogólnodostępne miejsca parkingowe. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom najwyższy stopień wygody oraz bezpieczeństwa (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może unikatową lokalizacją zaledwie kilka minut spacerem od plaży. W pobliżu znajdziemy: sklepy, punkty usługowe, centra handlowe, szkoły, uniwersytety itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym, młodym parom oraz singlom, którzy chcą mieszkać na europejskim poziomie i cenią bliskość ważnych punktów w mieście. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. WGN zapewnia bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1688)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl