slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Elbląg

Apartament na sprzedaż Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,7 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 353 zł/m2. Kamienica z 1935 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 439 tysięcy zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać zaaranżowane z dbałością o każdy detal wnętrze: przedpokój + pokój dla dziecka / gościny / biurowy + sypialnia + pokój dzienny + kuchnia. Warto dodać w tym miejscu, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenia strychowe. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym klientom, dla których europejski poziom życia, luksus, komfort, prestiż oraz bliskość centrum i terenów zielonych to priorytety. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno parkingową wiatę. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje imponujący widok na park ze spacerowymi alejami, placami zabaw dla dzieci, ścieżkami rowerowymi, siłowniami, stołami do tenisa stołowego, fontannami, kawiarniami. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z niecodziennie spotykanym przy tego typu ofertach ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż. Do ceny zakupu luksusowego apartamentu należy doliczyć koszty notarialne. Nasi doradcy kredytowi pomogą w uzyskaniu finansowania w kredycie 2%.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-497)

Kontakt:
e-mail: g.brzozowski@wgn.pl