slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59,6 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 909 zł/m2. Standard deweloperski. Budynek z 2022 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 829 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w opcji własnego wykończenia wnętrza przez profesjonalnego architekta. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa olbrzymim potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem w sezonie w cenie od 600—800 zł za dobę). Luksusowy apartament na sprzedaż charakteryzuje się gustownie zaaranżowanym wnętrzem zgodnie z najnowszymi trendami: podwójny balkon + przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.
Z okien oraz balkonu oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na okolicę.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją bardzo blisko morza (800 metrów). To serce jednej z najpopularniejszych, nadmorskich miejscowości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży uważany jest za prawdziwą perłę na lokalnym rynku nieruchomości.

Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo biurem nieruchomości działającymi na terenie trójmiasta, oraz małego trójmiasta kaszubskiego otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-415)

Kontakt:
e-mail: wejherowo@wgn.pl