slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 1991, a także imponująca cena 739 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 63,63 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 614 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży również dla obcokrajowców. Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym rodzinom z dziećmi oraz zamożnym klientom poszukującym najwyższego standardu życia, kontaktu z naturą, a także przestronnych wnętrz. Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z dwoma przynależnymi komórkami lokatorskimi. Do niewątpliwych atutów tego luksusowego apartamentu na sprzedaż możemy dodać komfortowy układ pokoi i pomieszczeń obejmujący: balkon + wc + łazienkę + przedpokój + kuchnię + 2 sypialnie + pokój dzienny.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z ujętym w cenie m.in.:
– wyposażeniem łazienki;
– sprzętem AGD;
– stałą zabudową kuchenną.
Dla rodzin posiadających samochód przygotowano ogólnodostępne miejsca postojowe.

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (domofon) i komfortu. Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego (przychodni lekarskich, szkół, aptek, punktów usługowych, sklepów, kompleksu handlowego etc.). Mocnym atutem lokalizacji jest również pobliski las ze słynną atrakcją turystyczną. To niewątpliwie jedna z najbardziej rozwijających się dzielnic Gdańska.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Widoczne na zdjęciach meble należą do obecnego najemcy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1745)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl